Životní a úrazové pojištění

Životní pojištění

Jde o smlouvu mezi pojištěným a pojišťovnou, ve které se pojištěný zavazuje platit v pravidelných intervalech tuto smlouvu.
Pojišťovna se na druhou stranu zavazuje uhradit finanční částku pojištěnému v případě pracovní neschopnosti, úrazu a v neposlední řadě zaplatit určitou částku v případě úmrtí pojištěného osobě, předem uvedené pojištěným ve smlouvě.
Před uzavřením životního pojištění je dobré zvážit, co od pojištění očekáváte, resp. která rizika chcete pojistit a v neposlední řadě výše splátky, kterou jste ochotni investovat do vašeho pojištění samozřejmě s ohledem na vaše finanční možnosti.
Existuje velká nabídka pojištění. Jedná se o pojištění rizikové, kapitálové, kombinované, investiční a důchodové. Tato pojištění se liší pojistnou ochranou a schopností vyhovět požadavkům klienta.
Rádi vám s výběrem pojištění pomůžeme a věříme, že společně nalezneme životní pojištění šité na míru právě vám s ohledem na vaše požadavky a možnosti.

Úrazové pojištění

Toto pojištění bývá většinou součástí životního pojištění.
Smlouvou o úrazovém pojištění se pojišťovna zavazuje vyplatit výši sjednané částky pojištěnému v případě úrazu, při kterém došlo k dočasným, částečným nebo trvalým následkům vlivem úrazu, nebo uhradit finanční částku oprávněné osobě uvedené v pojistné smlouvě v případě úmrtí pojištěného následkem úrazu.
Dobře sjednané úrazové pojištění vás může v případě úrazu finančně zabezpečit, stejně tak může finančně zabezpečit rodinu v případě úmrtí pojištěného.
K vyplacení pojistky dochází vždy až po prošetření úrazu, nebo po stanovení výše trvalých následků úrazu.
S uzavřením správného úrazového pojištění, eventuálně s vyřízení pojistné události v případě úrazu vám rádi poradíme a pomůžeme.

Atle Business
Příklad životního a úrazového pojištění muže, věk 28let, povoláním dělník na stavbě.
trvalé následky úrazu2 000 000 Kčmax / jednorázově
trvalé následky závažného úrazu2 000 000 Kčmax / jednorázově
invalidita následkem úrazu1 000 000 Kčjednorázově
smrt úrazem1 000 000 Kčjednorázově
vážná onemocnění300 000 Kčjednorázově
pracovní neschopnost úrazem i nemocí300 Kčden
denní odškodné300 Kčden
hospitalizace následkem úrazu300 Kčden
Pojistné? Méně než 1 250 Kč / měsíc
tip

Životní, nebo úrazové pojištění je určeno primárně na krytí rizik. U mnoha pojistných produktů lze do pojištění zařadit i spořící složku. Tuto variantu nedoporučujeme. Na spoření či investování máme mnoho jiných nástrojů, které jsou pro klienta levnější co se týče poplatků a jsou svými parametry pro Vás výhodnější.

Axa Axa Axa Pojišťovna Kooperativa Conseq Hypoteční Banka Generali Raiffeisen BANK Zlatý Plán mBank uniqa Diners Club CS Slavia pojišťovna a.s. Raiffeisen Stavební Spořitelna Pojišťovna České spořitelny, a.s. Komerční pojišťovna, a. s. ČSOB Pojišťovna Modrá Pyramida Allianz pojišťovna, a. s. ING Životní pojišťovna ING Penzijní společnost wüstenrot KB Penzijní společnost, a. s. Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s. J&T BANKA, a. s.;  ATLANTIK Finanční trhy, a. s., Stavební spořitelna České spořitelny, a.s. ERGO pojišťovna, a. s.

© 2014 - 2022  JP Apps ||  Jan Prášil Nový Oldřichov 135471 13 -  Nový Oldřichov ||  tel: 776 774 377 ||  e-mail: info@jp-apps.cz ||  web:  ||  Google+ ||  Facebook